Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací
zde
.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Hledat
Přihlášení
Nákupní košík
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Hledat
Všechny lahve
Whisky
Rum, Třtinové destiláty
Brandy, Koňak, Vinné destiláty
Mezcal, Tequila, Agáve destiláty
Gin
Pálenky, Ostatní destiláty
Vodka
Absinthe
Likéry
Fortifikovaná vína
Vzorečky
Vzorečky
Degustační sady
🎁Dárky
Dárkové poukazy a Dárky
🎄K Vánocům
🎉K narozeninám
Dárková balení
Dárkové limitky
Dárky do 500 Kč
Dárky do 1 000 kč
Dárky do 2 000 Kč
🥃Novinky
% Slevy
Doporučení
Alkoholový blog
Moje služby
Značky
Appleton Estate
Ardbeg
Dictador
Frapin
GlenFiddich
Hendrick's
Chopin
Kavalan
Pasote
Teeling
Woodford Reserve
Zacapa
Přihlášení
Více
Domů
/
🎁Dárky
🎁Dárky
, Strana 2
Dárkové poukazy a Dárky
🎄K Vánocům
🎉K narozeninám
Dárková balení
Dárkové limitky
Dárky do 500 Kč
Dárky do 1 000 kč
Dárky do 2 000 Kč
Řazení produktů
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Abecedně
Výpis produktů
Ragan 40% 0,7l
2 097 Kč
Měrná cena:
2 995,71 Kč / 1 l
Skladem
(>5 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do košíku
A6988
Doorlys 14yo 48% 0,7l
1 972 Kč
Měrná cena:
2 817,14 Kč / 1 l
Skladem
(1 ks)
Do košíku
A4660
Planteray XO + 2 sklenice 40% 0,7l
1 277 Kč
Měrná cena:
1 824,29 Kč / 1 l
Skladem
(4 ks)
Do košíku
A0891
Talisker 10yo 45,8% 0,7l
1 033 Kč
(–1 %)
Měrná cena:
1 475,71 Kč / 1 l
Skladem
(>5 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do košíku
A0593
Eminente Reserva 7yo 41,3% 0,7l
1 242 Kč
Měrná cena:
1 774,29 Kč / 1 l
Skladem
(>5 ks)
Do košíku
A3564
Wild Turkey 101 proof 50,5% 0,7l
661 Kč
Měrná cena:
944,29 Kč / 1 l
Skladem
(2 ks)
Do košíku
A1603
Duppy Share Spiced 37,5% 0,7l
756 Kč
Měrná cena:
1 080 Kč / 1 l
Skladem
(>5 ks)
Do košíku
A3415
Rum Nation Demerara Solera no.14 40% 0,7l
1 265 Kč
Měrná cena:
1 807,14 Kč / 1 l
Skladem
(4 ks)
Do košíku
A2110
Barcelo Imperial 38% 0,7l
626 Kč
(–2 %)
Měrná cena:
894,29 Kč / 1 l
Skladem
(>5 ks)
Do košíku
A0739
GlenFiddich XX 47% 0,7l
1 367 Kč
Měrná cena:
1 952,86 Kč / 1 l
Skladem
(>5 ks)
Do košíku
A2132
Redbreast 12yo 40% 0,7l
1 276 Kč
(–1 %)
Měrná cena:
1 822,86 Kč / 1 l
Skladem
(5 ks)
Do košíku
A0527
Talisker Port Ruighe 45,8% 0,7l
1 231 Kč
Měrná cena:
1 758,57 Kč / 1 l
Skladem
(>5 ks)
Do košíku
A0895
Appleton Estate 15yo 43% 0,7l
1 618 Kč
Měrná cena:
2 311,43 Kč / 1 l
Skladem
(3 ks)
Do košíku
A4974
Mount Gay XO 43% 0,7l
1 006 Kč
(–20 %)
Měrná cena:
1 437,14 Kč / 1 l
Skladem
(>5 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do košíku
A0996
Monkey Shoulder 40% 0,7l
698 Kč
(–12 %)
Měrná cena:
997,14 Kč / 1 l
Skladem
(4 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Do košíku
A1071
GlenFarclas 10yo 40% 0,7l
1 162 Kč
Měrná cena:
1 660 Kč / 1 l
Skladem
(5 ks)
Do košíku
A3868
Four Roses Single barrel 50% 0,7l
1 094 Kč
Měrná cena:
1 562,86 Kč / 1 l
Skladem
(3 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Do košíku
A0416
🔥 Akce
La Hechicera 40% 0,7l
859 Kč
(–28 %)
Měrná cena:
1 227,14 Kč / 1 l
Skladem
(>5 ks)
Do košíku
A0632
Isautier arrangé Banane flambeé 40% 0,5l
476 Kč
Měrná cena:
952 Kč / 1 l
Skladem
(>5 ks)
Do košíku
A3434
Dos Maderas 5+5yo 40% 0,7l
883 Kč
(–1 %)
Měrná cena:
1 261,43 Kč / 1 l
Skladem
(>5 ks)
Do košíku
A0146
Gold Cock Peated 45% 0,7l
698 Kč
Měrná cena:
997,14 Kč / 1 l
Skladem
(>5 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do košíku
A5793
J.M Rhum XO 45% 0,7l
1 470 Kč
Měrná cena:
2 100 Kč / 1 l
Skladem
(3 ks)
Do košíku
A5633
Doorlys 5yo 40% 0,7l
661 Kč
Měrná cena:
944,29 Kč / 1 l
Skladem
(>5 ks)
Do košíku
A0939
Chairmans Reserve Spiced + 2 sklenice 40% 0,7l
615 Kč
Měrná cena:
878,57 Kč / 1 l
Skladem
(5 ks)
Do košíku
A6138
Malfy Originale 41% 0,7l
525 Kč
Měrná cena:
750 Kč / 1 l
Skladem
(>5 ks)
Do košíku
A2723
Appleton Estate Signature 40% 0,7l
638 Kč
Měrná cena:
911,43 Kč / 1 l
Skladem
(>5 ks)
Do košíku
A4658
Deanston Virgin oak 46,3% 0,7l
877 Kč
Měrná cena:
1 252,86 Kč / 1 l
Momentálně vyprodáno
Detail
A4559
Jameson Single Pot still 46% 0,7l
1 379 Kč
Měrná cena:
1 970 Kč / 1 l
Momentálně vyprodáno
Detail
A6874
Eagle Rare 10yo 45% 0,7l
1 301 Kč
Měrná cena:
1 858,57 Kč / 1 l
Skladem
(4 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do košíku
A4303
Teeling Single malt 46% 0,7l
987 Kč
(–4 %)
Měrná cena:
1 410 Kč / 1 l
Momentálně vyprodáno
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Detail
A1098
Ovládací prvky výpisu
Načíst 30 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 2 z 9.
1
2
9
252
položek celkem
Nahoru